Pranie tapicerki

Czyszczenie  tapicerki domowymi sposobami w większości przypadków nie daje oczekiwanego rezultatu.  Ponadto stosując oferowane na rynku środki (pianki itp.) brud zostaje jedynie wtarty w głąb tapicerki, a w efekcie oprócz zabrudzeń w meblu zostaje jeszcze użyty detergent.

Rozwiązaniem jest pranie ekstrakcyjne polegające na wstępnym rozpuszczeniu brudu, a następnie wypłukaniu go i odessaniu.

 

Pranie mebli tapicerowanych nie tylko przywraca im dawny wygląd, ale także pozwala na pozbycie się roztoczy, alergenów i przykrego zapachu

 

Używamy środków czyszczących tylko renomowanych firm i posiadających atesty. Dobierane są one do rodzaju materiału i zabrudzenia  np. plamy z żywicy, smarów, smoły wymagają użycia środków o innej charakterystyce i pH niż plamy z krwi, kawy, mleka czy wina. Osobnego podejścia wymagają zanieczyszczenie wywołane moczem lub wymiocinami. Plamy od moczu należy najpierw zneutralizować środkiem wchodzącym w reakcje z cząsteczkami uryny. Miejsca po wymiocinach po wypraniu trzeba dodatkowo zdezynfekować odpowiednim środkiem hamującym rozwój bakterii, grzybów i pleśni.

Impregnacja

Impregnacja tapicerki po jej wypraniu zapewnie ochronę przed wchłanianiem plami i wcieraniem brudu. Pozwala na zdecydowanie dłuższe zachowanie jej nienagannej czystości, a dodatkowo zimpregnowane tkaniny uniemożliwiają rozwój roztoczy, bakterii i grzybów.

Cennik

Cennik

fotel

kanapa

narożnik

krzesło

pufa

poduszka

40zł

80zł

120zł

10zł

10zł

5zł

Usługi dodatkowe

neutralizacja moczu

usuwanie zapachów 

dezynfekcja

wypozyczenie dmuchawy suszącej

10zł

10zł

10zł

10zł

Impregnacja

cena ustalana indywidualnie

 

Wypożyczenie sprzętu suszącego

Wypożyczanie sprzętu suszącego na potrzeby czyszczenia tapicerki.

O FIRMIE:

Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów i tapicerki oraz kompleksowym praniem i czyszczeniem wnętrz samochodów. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i nic już nie jest w stanie nas...

GWARANCJA CZYSTOŚCI: