Pranie tapicerki

Czyszczenie mebli tapicerowanych samodzielnie może być uciążliwe i czasochłonne, a rezultaty nie zawsze są zadowalające, dlatego przy większych zabrudzeniach fachowa wiedza specjalistów jest niezbędna. Ponadto stosując oferowane na rynku środki (pianki itp.), brud zostaje jedynie wtarty w głąb tapicerki, a w efekcie – oprócz zabrudzeń w fotelach – zostaje jeszcze użyty detergent. Rozwiązaniem jest pranie ekstrakcyjne polegające na wstępnym rozpuszczeniu brudu, a następnie wypłukaniu go i odessaniu.

Pranie mebli tapicerowanych nie tylko przywraca im dawny wygląd, ale także pozwala na pozbycie się roztoczy, alergenów i przykrego zapachu.

JAK PIERZEMY TAPICERKĘ

Na materiał nanoszony jest środek piorący, który wcierany jest w głąb włókien maszyną szczotkującą. Rozpuszczony i odzielony od włókien brud jest wypłukiwany i odessany przy pomocy profesjonalnego ekstraktora (odkurzacza piorącego). Odkurzacz wyposażony jest wydajną pompę i podgrzewacz wody pozwalające na usunięcie nawet tlustych i uporczywych plam. W razie potrzeby materiał odplamiany jest przez szeroką gamę posiadanych przez nas odplamiaczy.

ODŚWIEŻ WNĘTRZE

W naszej firmie, znajdującej się w Toruniu, dbamy o to, aby do czyszczenia mebli tapicerowanych używać środków czyszczących wyłącznie renomowanych firm, które posiadają atesty. Dobierane są one do rodzaju materiału i zabrudzenia – inną metodę zastosujemy przy plamach pochodzenia biologicznego, a inną przy np. plamy z żywicy, smarów czy smoły. Regularne czyszczenie tapicerki meblowej z pomocą naszych fachowców z Torunia sprawi, że będziesz cieszyć się czystością, świeżością i atrakcyjnym wyglądem swoich mebli. Usunięte zostaną nie tylko zabrudzenia czy zapachy, ale również zapewniona zostanie ochrona materiału, a pranie przyczyni się do zdrowego i higienicznego środowiska w pomieszczeniu.

KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE TAPICERKI ORAZ IMPREGNACJA

Zajmujemy się nie tylko czyszczeniem, ale także impregnacją tapicerek, która przy domowych próbach odświeżenia mebli często jest pomijana. To proces zabezpieczania materiału przed przedostawaniem się plam, zabrudzeń i wilgoci. Pozwala to na zdecydowanie dłuższe zachowanie jej nienagannej czystości, a dodatkowo zaimpregnowane tkaniny uniemożliwiają rozwój roztoczy, bakterii i grzybów.

Nasz doświadczony personel doskonale wie, jak odpowiednio zająć się meblami, aby uniknąć uszkodzeń i zachować ich funkcjonalność. Wybierając naszą firmę z siedzibą w Toruniu, każdy przekona się, że pranie kanapy nigdy nie było prostsze! Jeśli masz jakieś wątpliwości bądź pytania – skontaktuj się z nami!

Cennik

Cennik

fotel

kanapa

narożnik

krzesło

pufa

poduszka

60zł

120zł

160zł

15zł

15zł

5zł

Impregnacja

cena ustalana indywidualnie

 

O FIRMIE:

Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów i tapicerki w Toruniu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Zastosowanie wysoce wydajnego...

GWARANCJA CZYSTOŚCI: