Pranie dywanów i wykładzin

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem oferującą pranie, czyszczenie oraz odplamianie dywanów w Toruniu. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania, ponieważ nic tak nie poprawia komfortu przebywania w pomieszczeniu jak panująca w nim czystość. Pranie dywanów i wykładzin poprawia także estetykę wnętrz! Posiadamy specjalistyczne narzędzia, urządzenia i środki czyszczące, które są skuteczne w usuwaniu różnych rodzajów zabrudzeń, takich jak plamy, ślady obuwia czy zanieczyszczenia atmosferyczne. Dzięki temu dywany poddawane czyszczeniu w naszej firmie w Toruniu są dokładnie oczyszczone i odzyskują swój pierwotny wygląd.

  • Etap 1

MASZYNOWE TRZEPANIE WIBRACYJNE I ODKURZANIE.

Podczas trzepania usuwane są najcięższe zanieczyszczenia stałe tkwiące nawet w najgłębszych częściach runa i osnowy dywanu. Trzepanie wykonywane jest przy użyciu specjalistycznej maszyny wyposażonej w szereg rzemieni wykonujących do 40 000 uderzeń na minutę. Efekt trzepania maszynowego jest nawet w połowie nieosiągalny podczas trzepania ręcznego. Następnie dywan jest odkurzany odkurzaczem wyposażonym w wirującą szczotkę, która w czasie pracy rozczesuje włókna dywanu i unosi zabrudzenia zbyt ciężkie do ruszenia tradycyjną ssawką.

  • Etap 2

PRANIE W KĄPIELI WODNEJ.

Dywanu po zanurzeniu w wodzie ze środkami czyszczącymi jest prany przy użyciu maszyn wyposażonych w obrotowe szczotki. Środki piorące dobierane są odpowiednio do rodzaju włókien oraz konstrukcji dywanu.

  • Etap 3

PŁUKANIE.

Po wypraniu dywan płukany jest wysokim ciśnieniem zarówno z wierzchiej jak i spodniej strony. Każdy dywanu jest conajmniej trzykrotnie płukny. Dokładne wypłukanie z brudu i środków piorących zapewnia świeżość i długotrwałą czystość.

  • Etap 4

WIROWANIE

Wyprany i wypłukany dywan odwirowywany jest w specjalnej wirówce z prędkością 1300 obr./min. Kilkuminutowe wirowanie pozwala na pozbycie się 95% wody z dywanu.

  • Etap 5

SUSZENIE

Dywany suszony jest w kontrolowanej temperaturze i wilgotność. Po calkowitym wysuszeniu dywan jest pakowany i dostarczany do klienta.

 


Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najlepszą metodę odświeżania wyglądu dywanów. Dzięki temu możemy zaproponować profesjonalną i skuteczną usługę. Korzystamy również z bezpiecznych i hipoalergicznych środków chemicznych, które są skuteczne w usuwaniu nawet najtrudniejszych plam. Dodatkowo nasze usługi obejmują również neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Czekamy na kontakt z Twojej strony, jeśli interesują Cię proponowane przez nas usługi czyszczenia i odplamiania dywanów w Toruniu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zabierzemy się do pracy! Nie zastanawiaj się, tylko skorzystaj z profesjonalnych usług i wyczyść dywan z pomocą naszej firmy w Toruniu!

Cennik

 

Pranie

 

 

23zł/m2

 

Odbiór i dowóz na terenie Torunia bezpłatny

O FIRMIE:

Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów i tapicerki w Toruniu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Zastosowanie wysoce wydajnego...

GWARANCJA CZYSTOŚCI: