Samochody

Usługa odbywa się z zachowaniem zasad Auto Detailingu przy użyciu profesjonalnych środków czyszczących oraz kosmetyków. Celem tego procesu jest przywrócenie fabrycznej czystości wszystkich elementów wnętrza samochodu. Czyszczenie obejmuje cała przestrzeń pasażerską i nie tylko podwyższa walory estetyczne, ale także poprawia komfort użytkowania.

Etapy usługi:

  • pranie/czyszczenie podsufitki;
  • odkurzanie i pranie wykładziny oraz dywaników;
  • pranie foteli, kanapy i tapicerki drzwi;
  • czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej;
  • pranie wykładzin i obić bagażnika;
  • odkurzanie i mycie komory koła zapasowego
  • czyszczenie i konserwacja kokpitu oraz elementów plastikowych
  • czyszczenie szyb

 

Wykładziny i fotele prane są metodą ekstrakcyjną polegającą na wstępnym rozpuszczeniu brudu, a następnie usunięciu go przy pomocy maszyny natryskowo-ssącej.

Tapicerka skórzana czyszczona jest bez naruszania jej lica, a następnie konserwowana środkiem na bazie lanoliny, który odżywia i pielęgnuję skórę.

Kokpit i elementy plastikowe, a także wszelkie detale i zakamarki wnętrza czyszczone są z najwyższą starannością i przywiązaniem do szczegółu.

Pasy bezpieczeństwa jeśli tego wymagają również są prane

Podsufitka w zależności od jej rodzaju czyszczona jest różnymi metodami lub połączeniem tych metod bez ryzyka jej odklejenia.

Przy konserwacji i myciu samochodu najczęściej zaniedbywanym elementem są ościeża i ranty drzwi. Są one pomijane zarówno podczas mycia z zewnątrz jak i podczas odświeżania wnętrza samochodu.

Odkurzanie i mycie komory koła zapasowego jest standardem.

DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE TORUNIA BEZPŁATNY.

Cennik

Cena zależna jest od rozmiaru samochodu oraz stanu tapicerki i waha się między 200zł-250zł

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny przy niepełnej usłudze

pranie foteli, kanapy i boczków  

czyszczenie/pranie podsufitki    

50zł

30zł

 

O FIRMIE:

Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów i tapicerki oraz kompleksowym praniem i czyszczeniem wnętrz samochodów. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i nic już nie jest w stanie nas...

GWARANCJA CZYSTOŚCI: